Program wolontariatu pracowniczego w firmie NUTRICIA „Wolontariusze HOPE”

Fundacja Dobra Sieć współpracuje również z sektorem biznesowym, wspierając od 2009 r. firmę NUTRICIA w koordynacji wolontariatu pracowniczego – organizacji działań Wolontariuszy HOPE.

W roku 2015 Fundacja Dobra Sieć koordynowała VI edycję programu „Wolontariusze HOPE”. W edycji tej pracownicy-wolontariusze zrealizowali 34 projekty w okresie letnim oraz 40 w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Łącznie pracownicy otrzymali na realizację projektów 110 tys. złotych. 11 pracowników-wolontariuszy mogło liczyć na dodatkowe wsparcie w wysokości 5 400 zł. Środki te zostały zebrane dzięki aplikacji Endomondo. Całość działań wolontariuszy HOPE podsumowana została w raporcie przygotowanym przez zespół Fundacji Dobra Sieć.

Cieszy nas rosnące zaangażowanie pracowników w niesienie pomocy, a także coraz większa liczba projektów realizowanych przez wolontariuszy pracujących na co dzień w różnych działach firmy. Wolontariat niewątpliwie łączy i buduje pozytywne relacje w zespole, ale również otwiera na potrzeby innych osób, co rozwija i daje mnóstwo satysfakcji.

Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.