Aktualności

Rozwój kanałów komunikacji Fundacji Dobra Sieć

W ostatnich miesiącach rozwijamy nową strategię komunikacji, tak by dotrzeć do nowych grup odbiorców i promować programy rozwojowe oraz wolontariat jeszcze szerzej. Zobaczcie, gdzie możecie poczytać o naszych działaniach, nowinkach oraz zdobyć cenną wiedzę o stypendiach, nowych technologiach i wolontariacie!

Fanpage na Facebooku

To jeden z naszych najdłużej działających kanałów. Za jego pośrednictwem komunikujemy wszystkich działaniach Fundacji. Tworzymy posty o systemie stypendialnym, o wolontariacie i o edukacji. Opowiadamy tam również o prowadzonych przez nas badaniach i tworzymy przystępne treści popularnonaukowe.

Profil na LinkedIn

Na tym profil stawiamy na profesjonalne treści dotyczące rozwoju naszego zespołu, popularyzację wiedzy o edukacji, systemie stypendialnym i wolontariacie, w tym wolontariacie pracowniczym. To przestrzeń, w której chcemy budować most między osobami z różnych sektorów oraz wzajemnie się od siebie uczyć.

Profil na TikToku

Od niedawna mamy także kanał na TikToku, w którym – poprzez krótkie, atrakcyjne filmy – opowiadamy o ciekawostkach nt. stypendiów dla młodzieży czy o wolontariacie online.

Dobra Sieć Wiadomości

To przestrzeń do nawiązywania relacji między nami a naszym otoczeniem. Narzędzie, które pozwoli nam dzielić się tym co dla nas ważne, co nas motywuje i dlaczego robimy to, co robimy. Chcemy byście mogli / mogły poznać nas bliżej i mamy nadzieję, że dzięki temu my bliżej poznamy Was.

Zapisz się do Dobrej Sieci Wiadomości!

Jaki kanał komunikacji jest Wam najbliższy? Co lubicie, a czego brakuje Wam w naszej komunikacji o działaniach Fundacji? Skontaktujcie się z nami, używając ulubionego kanału. 

Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.