Aktualności

Spotkajmy się na żywo w Warszawie!

W czerwcu zespół naszej Fundacji gości na dwóch ważnych wydarzeniach:

Mamy nadzieję na wspólne spotkania, inspirujące rozmowy i możliwość wymiany wiedzy o wolontariacie i o stypendiach – a zwłaszcza nowych technologiach! 🙂

Perspektywy Women in Tech Summit

To wydarzenie jest największą w Europie konferencją dla kobiet w IT&TECH. Oczywiście wszyscy są mile widziani.

Jako Fundacja Dobra Sieć będziemy mieli przyjemność gościć na wydarzeniu z naszym stoiskiem. Zapraszamy do rozmów o e-wolontariacie i stypendiach! A oprócz tego Perspektywy Women in Tech Summit to miejsce spotkań największych umysłów nowych technologii. Ponadto, to okazja do zobaczenia komputera kwantowego.

Wśród Gości Specjalnych na Summicie pojawią się m.in.: 

  • Prof. Margot Gerritsen ze Stanfordu, założycielka globalnego ruchu „Women in Data Science”
  • Clara Nellist, słynna influencerka naukowa, fizyczka cząstek elementarnych w CERN, ;
  • Gitanjali Rao, najlepsza młoda naukowczyni w Ameryce i światowa promotorka STEM
  • Prof. Andrzej Dragan, wybitny fizyk i jeden z najbardziej charyzmatycznych popularyzatorów 
  • Prof. Christiane Floyd,  legenda informatyki, twórczyni podstaw otwartego oprogramowania i pierwsza w historii profesorka informatyki w Niemczech 

Co ważne, studentki i studenci kierunków technicznych i ścisłych mogą ubiegać się o bezpłatne wejściówki, podobnie jak kobiety pochodzące z Ukrainy i studiujące/pracujące w STEM: STEM WOMEN FREE TICKETS.
Organizatorem Summitu jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Więcej informacji na: https://womenintechsummit.pl/

Warszawski Festiwal Wolontariatu

Zaś w tym samym tygodniu, dokładnie 14 czerwca, będziemy aktywnie uczestniczyć w Warszawskim Festiwalu Wolontariatu! W tym roku wydarzenie dotyczy tego, jak można wykorzystać nowe technologie w wolontariacie.

Ola z naszej Fundacji będzie miała przyjemność opowiedzieć o tym, jak wykorzystać nowe technologie na każdym etapie wolontariatu. Instensywnie pracuje obecnie nad scenariuszem. Nie możemy doczekać się spotkań, rozmów i wymiany doświadczeń z osobami, dla których wolontariat ma duże znaczenie i wartość. 🙂 Zapraszamy do zapisów online!

To Letnie święto Koordynatorów Wolontariatu odbywa się 14 czerwca 2024 r., w godzinach 9.30-14.00 przy ul. Żelaznej 51/53 (Fabryka Norblina) w Warszawie (przestrzeń ALLEGRO).

Pytania nt. zapisów i wydarzenia, śmiało kierujcie na adres: centrum@centrumwolontariatu.pl

Festiwal jest realizowany we współpracy miasta stołecznego Warszawy i Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, jako część działania „Wsparcie organizatorów wolontariatu”, realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy”.

Do zobaczenia w czerwcu!

Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.