Aktualności

Nowa współpraca: Fundusz Stypendialny im. Anny Manz

Jako Fundacja Dobra Sieć wspieramy system stypendialny w Polsce, m.in. prowadząc największy w Polsce portal edukacyjny o stypendiach, mojestypendium.pl.

Wierzymy, że stypendia są narzędziem pozytywnej zmian: wyrównują szanse edukacyjne, wspierają wszechstronny rozwój, pomagają w realizacji planów i marzeń.

Dlatego z ogromną radością dzielimy się informacją o nowym funduszu stypendialnym na polskiej mapie stypendiów!

Fundusz Stypendialny im. Anny Manz

Fundusz stypendialny im. Anny Manz udziela wsparcia finansowego osobom, które chcą ukończyć program aplikacji radcowskiej w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, ale nie posiadają do tego wystarczających środków.

Fundusz oferuje laureatom i laureatkom wsparcie finansowe, które obejmuje:

  • pełne pokrycie rocznych opłat (5850 zł) wnoszonych do OIRP za trzy kolejne lata aplikacji radcowskiej oraz
  • zwrot opłaty za egzamin wstępny, a także
  • zwrot opłaty za egzamin zawodowy.

Fundusz powstał, by uhonorować Annę Martin Manz (1964–2022) – jej zaangażowanie i pasję do prawa oraz determinację w dążeniu do ukończenia aplikacji radcowskiej pomimo poważnych przeszkód zdrowotnych.
Fundusz ma na celu umożliwienie realizacji marzeń osobom, które czerpiąc inspirację z życiowej drogi Ani, będą chciały łączyć karierę prawniczą z zaangażowaniem społecznym.

Zgłoszenia do Funduszu będzie można składać poprzez formularz dostępny na stronie Funduszu, w terminie od 30 września do 10 października 2024 r. do godz. 17:00.

Nasza Fundacja jest dumnym partnerem programu. Będziemy mieli przyjemność prowadzić program i mamy nadzieję na owocną współpracę!

Trzymamy kciuki za wszystkie kandydujące osoby!

Ten serwis używa cookies, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.